مراقبت پوست

میسلار واتر در مقابل شیر پاک کننده: کدام را باید انتخاب کنید؟

میسلار واتر در مقابل شیر پاک کننده: کدام را باید انتخاب کنید؟

انجام آرایش اغلب لذت بخش است، اما پاک کردن آرایش معمولاً آزاردهنده است. چه کسی تا به حال بدون پاک کردن آرایش به رختخواب رفته است؟ هر چقدر هم تنبل باشی، هیچ تصمیم بدتری وجود ندارد! فکر نکنید ناخالصی های صورت شما از هیچ جا به وجود آمده است. آنها چیزی بیش از بقایای مواد آرایشی ته نشین شده همراه با مه دود و سایر عوامل خارجی نیستند. بنابراین پاک نکردن آرایش یک اشتباه جدی است.

حتی با پاکسازی مناسب صورت، برخی ناخالصی‌ها باقی می‌مانند، به همین دلیل مهم است که در انتخاب محصولات با دقت استفاده کنید. شما می توانید انتخاب کنید میسلار واتر یا شیر پاک کننده، یا چرا نه هر دو. نکته مهم این است که محصولی را انتخاب کنید که مناسب پوست شما و موثر باشد.

پس بیایید نگاهی به خواص آب میسلار و شیر پاک کننده بیندازیم تا ببینیم آیا و چگونه می توانید برای پوست خود انتخاب کنید.

میسلار واتر: برای چه استفاده می شود؟

مشخصه اصلی از میسلار واتر این است که بی بو و بی رنگ است. ایده آل برای پاک کردن آرایش و آلودگی از صورت و دور چشم.

اما میسلار واتر چگونه به عنوان یک پاک کننده عمل می کند؟ فناوری مورد استفاده، فناوری میسل است: این سورفکتانت‌هایی هستند که ترکیب می‌شوند و کره‌های میکروسکوپی را تشکیل می‌دهند که قادر به جذب و ترکیب سبوم، آثار دود و مواد آرایشی هستند و در نتیجه آنها را از بین می‌برند.

این ظرفیت میسل ها تعادل فیزیولوژیکی پوست را تغییر نمی دهد. از آنجایی که مواد فعال و عصاره های طبیعی نیز وجود دارد، پوست تمیز و تغذیه می شود. به سادگی یک پد پنبه ای را با آب میسلار مرطوب کنید تا به آرامی روی صورت، چشم ها و حتی ظریف ترین قسمت ها بمالید.

میسلار واتر در مقابل شیر پاک کننده: کدام را باید انتخاب کنید؟

فواید و ویژگی های شیر پاک کن

کلاسیک شیر پاک کننده خاصیت تصفیه کنندگی و محافظتی دارد.

این یک امولسیون مایع با پایه لیپیدی است که ناخالصی ها و مواد آرایشی را جمع آوری می کند و با آنها مخلوط می شود و آنها را از بین می برد. همچنین دارای قدرت تسکین دهنده و مرطوب کنندگی است، زیرا صورت را تغذیه می کند و آن را برای مراحل بعدی روتین زیبایی شما آماده می کند.

در این مورد نیز به یک پد پنبه ای نیاز دارید که شیر را روی آن بریزید و با حرکات دایره ای پخش کنید و یک ماساژ واقعی ایجاد کنید که به پوست اجازه می دهد تا اجزای طبیعی محصول را جذب کند. سپس هر گونه باقیمانده باید با یک پد پنبه ای تمیز یا با آب حرارتی پاک شود.

تفاوت میسلار واتر با شیر پاک کننده چیست؟

دنیای پاک کننده های صورت پر از محصولات و گزینه هایی است که به سختی می توان به آن ها پیمایش کرد. اما پاکسازی خوب صورت اولین قدم واقعی در مراقبت از پوست شماست. بنابراین ضروری است که آرایش را پاک کنید و پوست را تمیز و آزاد بگذارید و بدون آلودگی های مختلف نفس بکشد.

مهمترین تفاوت بین میسلار واتر و شیر پاک کننده این است که آخرین مورد را نمی توان برای چشم ها و نواحی ظریف استفاده کرد، بلکه فقط روی صورت استفاده می شود.

شیر پاک کننده باید در شب با دیسک پنبه ای استفاده شود تا از پاکسازی عمیق و مرطوب کنندگی اطمینان حاصل شود. برای کسانی که پوست صورت خشک دارند، به دلیل قوام مخملی و متراکم، محصولی بسیار مناسب است.

میسلار واتر از طرف دیگر، یکی از خلاقانه ترین روش های پاک کردن آرایش اضافی است. این سریع و مناسب برای پوست های حساس تر است که بر روی آنها اثر تسکین دهنده و آرام بخش دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *