مراقبت دست

پنج نکته برای داشتن دست های زیبا

پنج نکته برای داشتن دست های زیبا

دستمان درد می کشد ما به طور مداوم از آنها استفاده می کنیم. با آنها تایپ می کنیم، با آنها احوالپرسی می کنیم، با آنها غذا می خوریم، کوتیکول هایمان را می بریم، ناخن هایمان را می جویم و این لیست ادامه دارد …

آنها یکی از اعضای بدن ما هستند که اغلب به اندازه کافی به آنها فکر نمی کنیم. ما به دست دیگران نگاه خواهیم کرد اما هرگز متوجه دست خودمان نیستیم و آنها پنجره ای به روح ما هستند.

پس زمان تغییر فرا رسیده است!

در اینجا پنج نکته ساده برای مراقبت از دست‌هایتان آورده شده است تا نرم و تغذیه شوند و آرامش درونی شما را منعکس کنند:

1) از دستکش استفاده کنید: مانند بقیه بدن از دستان خود محافظت کنید. بنابراین چه در شستن ظروف و چه در هنگام رانندگی و …، دستکش بپوشید و از آن انگشتان محافظت کنید.

2) لایه برداری: پوست روی دست شما، مانند هر جای دیگر بدن، دارای پوست مرده ای در سطح است که باید لایه برداری شود. از اسکراب بدن خود استفاده کنید و به دستان خود آرامش دهید.

3) تغذیه با روغن: پوست شما به دلیل محصولاتی که ما هر روز استفاده می کنیم و به آنها فکر نمی کنیم، فاقد چربی می شود. صابون در سرویس بهداشتی، مایع ظرفشویی، آب و هوا و غیره. روغن نارگیل برای پوست‌های خشک فوق‌العاده است، بنابراین ما این را از صمیم قلب توصیه می‌کنیم. در همان زمان به خودتان یک ماساژ دستی پنج دقیقه ای بدهید و استراحت کنید!

4) با یک کرم دست محافظت کنید: باید از دستان خود با یک کرم محافظت کنید و مرتباً آن را استفاده کنید، بنابراین آن را در کیف یا روی میز خود نگه دارید. این واقعا مهم است و خودتان را وارد یک روال کنید. چند کرم دست زیبا از فروشگاه برگ بیوتی برای پوست های بالغ عالی است، همانند کرم انار ایمیجز برای بازسازی و لکه های پیری، کرم واترجت هیالورونیک اسید بیوآکوا، پک 5 تایی کرم دست بیوآکوا و …

5) بررسی کنید که با چه چیزی دست‌هایتان را می‌شوید: هر روز ظرف‌ها و دست‌هایمان را چندین بار می‌شویم، اما شما از چه چیزی استفاده می‌کنید و حاوی چه چیزی است؟ از SLS، پارابن ها و مواد شیمیایی مصنوعی خودداری کنید. می توانید از صابون ها و شوینده های فروشگاه برگ بیوتی برای شستن دستان خود استفاده کنید. اگر پوست بسیار خشکی دارید، باید از آن محافظت کنید و حتی بیشتر آن را تغذیه کنید، بنابراین باید یک روتین بسیار منظم ایجاد کنید. از دستان خود غافل نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *