مراقبت پوست

5 دلیل برای لایه برداری روزانه پوست

5 دلیل برای لایه برداری روزانه پوست

لایه برداری یک مرحله ضروری برای ایجاد پوستی عالی است. اما به اکثر ما گفته شده است که این کار را یک بار، شاید دو بار در هفته انجام دهیم.

آیا می دانستید که می توانید و باید روزانه لایه برداری کنید؟

چند دلیل وجود دارد که مشخص می کند انجام هر روز لایه برداری پوست تا چه اندازه مفید است، در مورد پنج دلیل برتر آن بخوانید:

5 دلیل برتر لایه برداری روزانه پوست

دلیل شماره 1:

درخشندگی را افزایش می دهد پوست به طور طبیعی هر 28 روز یکبار تجدید می شود و سلول های جدید و سالم پوست را به سطح می آورد. با افزایش سن، این روند کند می شود و زمانی که سلول های مرده پوست شروع به انباشته شدن می کنند، پوست شما کدر، زبر و خشک به نظر می رسد. لایه برداری به از بین بردن سلول های مرده پوست با شکستن پیوندهایی که آنها را به هم می چسباند، اجازه می دهد تا سلول های جدید ظاهر شوند و درخشش روزانه شما را تقویت می کند، کمک می کند.

دلیل شماره 2:

منافذ را باز می کند لایه برداری همچنین هرگونه کثیفی و زباله را از عمق منافذ شما که ممکن است پاک کننده شما از دست داده باشد را از بین می برد. در کل پاک کردن منافذ به‌صورت روزانه به کاهش ظاهر آن‌ها کمک می‌کند و کمتر مستعد جوش‌ها می‌شوید.

5 دلیل برای لایه برداری روزانه پوست

 

دلیل شماره 3:

آماده سازی برای نتایج درمان پوست کدر و خشک می تواند به یک سد غیرقابل نفوذ بین مراقبت از پوست و پوست شما تبدیل شود و از جذب کامل تمام مواد شگفت انگیز جلوگیری کند. اما وقتی سلول‌های خشک و مرده برداشته می‌شوند و منافذ شما پاک می‌شوند، پوست شما هر چیزی را که بر روی آن بمالید جذب می‌کند و حداکثر فواید را خواهد داشت.

دلیل شماره 4:

پوست را صاف می کند و تغییر رنگ را کاهش می دهد لایه برداری سطح پوست را با از بین بردن سلول های خشک و پوسته پوسته صاف می کند که به یکدست شدن بافت پوست و به حداقل رساندن ظاهر تغییر رنگ کمک می کند.

دلیل شماره 5:

آرایش بهتر هر چه پوست شما صاف تر باشد، آرایش شما بهتر به نظر می رسد. با از بین بردن هر گونه لکه های پوسته پوسته، فونداسیون شما کمتر مستعد لکه دار شدن، کیک شدن یا ته نشین شدن در خطوط ریز خواهد بود.

بهترین لایه بردار روزانه را برای نوع پوست خود انتخاب کنید. اگر می خواهید هر روز لایه برداری کنید، مهم است که فرمولی را انتخاب کنید که به طور خاص برای استفاده روزانه ایجاد شده باشد. در غیر این صورت، می توانید بیش از حد پوست خود را لایه برداری کنید، که می تواند باعث حساسیت و قرمزی شود. لوسیون شفاف کننده، که می توانید دو بار در روز بدون تحریک از آن استفاده کنید. برای استفاده، کافی است یک گلوله پنبه را اشباع کنید، سپس آن را به آرامی یک بار، در یک جهت، روی صورت و گردن بکشید. نیازی به آب یا شستشو نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *